Kontakta oss!

Besöksadress:
Östra Järnvägsgatan 8
745 37 Enköping 
Tel, vxl: 0171-15 31 50
Organisationsnr: 556548-4960 
Bankgiro: 5759-3642 

Redaktionellt och insändare: 
redaktionen.balstabladet@direktpress.se
 
Materialinlämning: 
manus.balstabladet@direktpress.se

Våra Öppettider:
Receptionen är bemannad måndag-torsdag 8-17, fredag 8-15. Lunchstängt 12-13.
Material kan även lämnas via brevlåda utanför kontoret.

Ledning

Ove Rickardsson
vd, ansvarig utgivare
ove.rickardsson@direktpress.se
070-307 50 40/0171-15 31 60

Redaktionen

Bengt Johansson
Chefredaktör
070-222 75 88
bengt.johansson@direktpress.se

Fredrik Gustafsson
Nyhetschef
fredrik.gustafsson@direktpress.se
070-418 56 44

Sälj- och annonsavdelningen

Marie Berge
Tf säljledare

marie.berge@direktpress.se
070-9179432 

Jessica Pettersson 
säljare
jessica.pettersson@direktpress.se
070-5666252 

Magnus Kruse
säljare
magnus.kruse@direktpress.se
070-917 94 31

Therese Larsson
säljare
therese.larsson@direktpress.se
​070-090 01 97

Produktion

Michaela Sättlund
produktionschef
michaela.sattlund@direktpress.se
0171-15 31 54
 

Hanna Gimséus
produktion
hanna.gimseus@direktpress.se
0171-15 31 53

Om kommentarer på denna sajt

Hej! Vad tycker du om det du just läst? Bidra gärna med tankar och synpunkter men tänk på att det bästa sättet att hitta läsare är att hålla sig kort och koncis, med en god ton. Glöm inte att dela alla artiklar du kommenterat – för ännu mer debatt! Här kan du läsa mer om vilka regler som gäller i våra kommentarsfält.

Comments powered by Disqus.

Senaste numret

Bålstabladet