Kontakta oss!

Besöksadress:
Östra Järnvägsgatan 8
745 37 Enköping 
Tel, vxl: 0171-15 31 50
Organisationsnr: 556548-4960 
Bankgiro: 5759-3642 

Redaktionellt och insändare: 
redaktionen.enahabo@direktpress.se

Materialinlämning: 
manus.enahabo@direktpress.se 

Våra Öppettider:
Receptionen är bemannad måndag-torsdag 8-17, fredag 8-15. Lunchstängt 12-13.
Material kan även lämnas via brevlåda utanför kontoret.

Ledning

Ove Rickardsson
vd, ansvarig utgivare
ove.rickardsson@direktpress.se
070-307 50 40/0171-15 31 60

Redaktionen

Fredrik Gustafsson
Reporter
fredrik.gustafsson@direktpress.se
070-418 56 44/0171-15 31 71

Bengt Johansson
Chefredaktör
070-222 75 88
bengt.johansson@direktpress.se

Sälj- och annonsavdelningen

Maria Ström
säljare
maria.strom@direktpress.se
0171-15 31 61

Petri Suomela
säljare
petri.suomela@direktpress.se
070-917 94 31/0171-15 31 56

Jessica Pettersson 
säljare
jessica.pettersson@direktpress.se
070-5666252 

Nicklas Ellinge
Försäljningschef
nicklas.ellinge@direktpress.se
070-888 21 27

Marie Berge
säljare

marie.berge@direktpress.se
070-9179432 

Produktion

Michaela Sättlund
produktionschef
michaela.sattlund@direktpress.se
0171-15 31 54
 

Hanna Gimséus
produktion
hanna.gimseus@direktpress.se
0171-15 31 53