Kontakta oss!

Besöksadress:
Vallhallavägen 184 (inne på gården)
Tel, vxl: 08-545 870 70
Fax: 08-545 870 89
 

Våra Öppettider:
Växeln är bemannad Måndag-Fredag 9:00-16:00.

Mejla oss:

Mejla nyhetstips till info@direktpress.se

Mejla insändare till insandare.stockholm@direktpress.se

Mejla annonsfrågor till salj.stockholm@direktpress.se

Vill du komma i kontakt med en specifik medarbetare? Du når alla enligt principen fornamn.efternamn@direktpress.se

Redaktionen

Hampus Jarnlo
Redaktionschef
073-600 69 06
hampus.jarnlo@direktpress.se

Matilda Lundberg
Printchef
073-600 69 17
matilda.lundberg@direktpress.se

Andreas Jennische
Webbchef
073-600 69 20
andreas.jennische@direktpress.se

Michael Toll
Reporter
073-600 69 24
michael.toll@direktpress.se

Clarence Frenker 
Reporter
073-600 69 00
clarence.frenker@direktpress.se

Patrik Wirén
Reporter
073-600 69 26
patrik.wiren@direktpress.se

Christoffer Röstlund Jonsson
Reporter
073-600 69 28
christoffer.rostlund@direktpress.se

Elina Lundberg
Reporter

073-600 69 11
elina.lundberg@direktpress.se

Sophie Stigfur
Reporter
073-600 69 09
sophie.stigfur@direktpress.se

Jonna Claesson
Reporter
073-600 69 08

Linn Matikka
Reporter
073-600 69 35
linn.matikka@direktpress.se

Eva Tonström
Reporter
073-600 69 23
eva.tonström@direktpress.se

Mimmi Epstein
Reporter
073-600 69 10
mimmi.epstein@direktpress.se

Johann Bernövall
Reporter
073-600 69 22
johann.bernovall@direktpress.se

Sälj - annonsavdelningen

Ann Winkler
Teamledare sälj
070- 245 01 14
ann.winkler@direktpress.se

Lena Carlsson
Säljare restaurang, resor, nöjen
073-600 69 04
lena.carlsson@direktpress.se

Emil Fagerlund
Säljare
073-567 61 64
emil.fagerlund@direktpress.se

Linda Tallgren
Säljare bostad
073-600 69 25
linda.tallgren@direktpress.se

Joakim Lindeborg
Säljare hälsa
073-6006927
joakim.lindeborg@direktpress.se

Ann-Louise Sidkvist
Säljare samhällsinfo
073-600 69 16
ann-louise.sidkvist@direktpress.se 

Ledning

Helene Claesson
Chefredaktör
073-600 69 14
helene.claesson@direktpress.se

Jonas Irebjörk
Vd
070-697 92 00
jonas.irebjork@direktpress.se

Om kommentarer på denna sajt

Hej! Vad tycker du om det du just läst? Bidra gärna med tankar och synpunkter men tänk på att det bästa sättet att hitta läsare är att hålla sig kort och koncis, med en god ton. Glöm inte att dela alla artiklar du kommenterat – för ännu mer debatt! Här kan du läsa mer om vilka regler som gäller i våra kommentarsfält.

Comments powered by Disqus.