Kontakta oss!

Mejla oss:

Mejla nyhetstips till info@direktpress.se

Mejla insändare till insandare.vasterort@direktpress.se

Mejla annonsfrågor till salj.vasterort@direktpress.se

Vill du komma i kontakt med en specifik medarbetare? Du når alla enligt principen fornamn.efternamn@direktpress.se

Ledning

Helene Claesson
Chefredaktör och ansvarig utgivare
073-600 69 14
helene.claesson@direktpress.se

Carina Rydberg
Vd
073-600 69 19
carina.rydberg@direktpress.se

Redaktionen

Stella Papapanagiotou
TF Nyhetschef
073-600 69 30
stella.papapanagiotou@direktpress.se

 

Evelina Hertz
Reporter
073-600 69 36
evelina.hertz@direktpress.se 

Ellinor Prawitz
Reporter
073-600 69 31
ellinor.prawitz@direktpress.se

Sofia White
Reporter
073-600 69 37
sofia.white@direktpress.se

 

SÄLJ- OCH ANNONSAVDELNINGEN

Robert Löfgren
Försäljningschef
072-233 65 20 
robert.lofgren@direktpress.se

 

Ivan Stewart
Annonssäljare
073-600 69 32
ivan.stewart@direktpress.se

Anneli Norberg
Annonssäljare
073-600 60 34
anneli.norberg@direktpress.se