Ledning

Jukka Tuurala
VD och chefredaktör
070-78 78 700
jukka.tuurala@direktpress.se

Frida Gunner Brooke 
Nyhetschef
070-78 78 708
frida.brooke@direktpress.se
 

Redaktion

Leif Oldenburg
Journalist
070-78 72 073
leif.oldenburg@direktpress.se

Ulrica Andersson
Journalist
070-78 72 078 
ulrica.andersson@direktpress.se

Charlotte Årling
Journalist
070-78 72 075
charlotte.arling@direktpress.se

Anna Wettergård
Journalist
070-78 78 704  
anna.wettergard@direktpress.se

Elin Nordlund
Journalist
070-78 72 072
elin.nordlund@direktpress.se

Jonas Carlsson
Journalist
070-78 78 706
jonas.carlsson@direktpress.se

Anders Ekstrom
Sportreporter
070-78 78 702
anders.ekstrom@direktpress.se

Sanna Tuurala
Redigerare

070-78 72 076
sanna.tuurala@direktpress.se

Annonsering

Pelle Audell
Säljchef
070-78 72 070
pelle.audell@direktpress.se

Catrin Karlsén
Mediesäljare
070-73 25 900
catrin.karlsen@direktpress.se

Jessica Granudd Lyngbrant 
Mediesäljare
070-78 78 709
jessica.granudd@direktpress.se

Jennie von Sölder (föräldraledig)  
Mediesäljare Livs
070-787 20 71
jennie.solder@direktpress.se

Mehdi Heidari 
Mediesäljare 
070-78 78 703 
mehdi.heidari@direktpress.se

Om kommentarer på denna sajt

Hej! Vad tycker du om det du just läst? Bidra gärna med tankar och synpunkter men tänk på att det bästa sättet att hitta läsare är att hålla sig kort och koncis, med en god ton. Glöm inte att dela alla artiklar du kommenterat – för ännu mer debatt! Här kan du läsa mer om vilka regler som gäller i våra kommentarsfält.

Comments powered by Disqus.