Ledning

Jukka Tuurala
VD och chefredaktör
070-78 78 700
jukka.tuurala@direktpress.se

Frida Gunner Brooke
Nyhetschef
070-78 78 708

frida.brooke@direktpress.se

Redaktion

Ulrica Andersson 
Journalist 
070-78 72 078
ulrica.andersson@direktpress.se

Leif Oldenburg
Journalist
070-78 72 073
leif.oldenburg@direktpress.se

Charlotte Årling 
Journalist 
070-78 72 075 
charlotte.arling@direktpress.se

Anna Wettergård
Journalist
070-78 78 704 
anna.wettergard@direktpress.se

Jonas Carlsson
Journalist
070-78 78 706
jonas.carlsson@direktpress.se

Anders Ekström 
Sportjournalist 
070-78 78 702
anders.ekstrom@direktpress.se

Sanna Tuurala
Redigerare

070-78 72 076
sanna.tuurala@direktpress.se

Annonsering

Pelle Audell
Säljchef
070-78 72 070
pelle.audell@direktpress.se

Jessica Granudd Lyngbrant 
Mediesäljare
070-78 78 709
jessica.granudd@direktpress.se

Jennie von Sölder (föräldraledig)
Mediesäljare
070-78 72 071
jennie.solder@direktpress.se

Catrin Karlsén
Mediesäljare
070-73 25 900
catrin.karlsen@direktpress.se

Mehdi Heidari
Mediesäljare
070-78 78 703
mehdi.heidari@direktpress.se
 

Om kommentarer på denna sajt

Hej! Vad tycker du om det du just läst? Bidra gärna med tankar och synpunkter men tänk på att det bästa sättet att hitta läsare är att hålla sig kort och koncis, med en god ton. Glöm inte att dela alla artiklar du kommenterat – för ännu mer debatt! Här kan du läsa mer om vilka regler som gäller i våra kommentarsfält.

Comments powered by Disqus.