Kontakta oss!

Mejla oss:

Mejla nyhetstips till brommadirekt@direktpress.se

Mejla insändare till insandare.norr@direktpress.se

Mejla annonsfrågor till annonsbokning@direktpress.se

 

Vill du komma i kontakt med en specifik medarbetare? Du når alla enligt principen fornamn.efternamn@direktpress.se

Redaktionen

Frida Brooke
Tf redaktionschef
070-787 87 30
frida.brooke@direktpress.se

Evelina Hertz
Redaktör
073-600 69 36
evelina.hertz@direktpress.se

Ella Söderberg
Reporter Bromma
073-600 69 31
ella.soderberg@direktpress.se

Hilma Lundwall
Reporter Spånga
073-600 54 96
hilma.lundwall@direktpress.se

 

Anne Lichtenstein
Reporter Hässelby-Vällingby
070-091 23 42
anne.lichtenstein@direktpress.se

Jonna Claesson
Reporter
Föräldraledig

SÄLJ- OCH ANNONSAVDELNINGEN

Håkan Wester
Mediesäljare
073-600 69 37
hakan.wester@direktpress.se

Tina Tronestam
Mediesäljare
070-090 01 97
tina.tronestam@direktpress.se

Therese Larsson
Mediesäljare
073-600 58 31
therese.larsson@direktpress.se

LEDNING

Anna Bansell
VD
073-600 41 69
anna.bansell@direktpress.se

Joakim Fransson
Chefredaktör och Ansvarig utgivare
070-723 22 23
joakim.fransson@direktpress.se