Kontakta oss!

Mejla oss:

Mejla nyhetstips till danderyddirekt@direktpress.se

Mejla insändare till insandare.norr@direktpress.se

Mejla annonsfrågor till salj.nordost@direktpress.se

Vill du komma i kontakt med en specifik medarbetare? Du når alla enligt principen fornamn.efternamn@direktpress.se

Redaktionen

Emelie Henricson
Redaktionschef
073-600 69 30
emelie.henricson@direktpress.se

Frida Brooke
Redaktör
070-787 87 08
frida.brooke@direktpress.se

Hege Hellström
Reporter Danderyd
073-642 72 30
hege.hellstrom@direktpress.se

Maria Svensson
Reporter Täby
073-982 79 52
maria.svensson@direktpress.se

Elinor Karlin
Reporter Vallentuna
073-600 69 39
elinor.karlin@direktpress.se

Sälj - och annonsavdelningen

Daniel Lundkvist
Annonssäljare
070-091 29 63
daniel.lundkvist@direktpress.se

Efva Danielsson
Annonssäljare
073-600 58 31
efva.danielsson@direktpress.se

LEDNING

Anna Bansell
VD
073-600 41 69
anna.bansell@direktpress.se

Stockholm Direkt