Kontakta oss!

Besöksadress:

Hägernäsvägen 25, Viggbyholm

Mejla oss:

Mejla nyhetstips till norrort@direktpress.se

Mejla insändare till insandare.norrort@direktpress.se

Mejla annonsfrågor till salj.nordost@direktpress.se

Vill du komma i kontakt med en specifik medarbetare? Du når alla enligt principen fornamn.efternamn@direktpress.se

Besöksadress:

Redaktionen

Lotten Engbom
Tf. nyhetschef
073-600 69 39
lotten.engbom@direktpress.se

Hege Hellström
Reporter Vallentuna
073-642 72 30
hege.hellström@direktpress.se

Kevin Wedin
Reporter Danderyd
073-600 69 38
kevin.wedin@direktpress.se

Sälj - annonsavdelningen

Daniel Lundkvist
Annonssäljare
070-091 29 63
daniel.lundkvist@direktpress.se

Uffe Lindeborg
Annonssäljare
073-600 40 89
uffe.lindeborg@direktpress.se

Efva Danielsson
Annonssäljare
073-600 58 31
efva.danielsson@direktpress.se

Ledning

Helene Claesson
Chefredaktör, ansvarig utgivare
073-600 69 14
helene.claesson@direktpress.se

Carina Rydberg
Vd
073-600 69 19
carina.rydberg@direktpress.se

Vi är stockholm