Kontakta oss!

Besöksadress:
Östra Järnvägsgatan 8
745 37 Enköping 
Tel, vxl: 0171-15 31 50
Organisationsnr: 556548-4960 
Bankgiro: 5759-3642 

Redaktionellt och insändare: 
redaktionen.enahabo@direktpress.se

Materialinlämning: 
manus.enahabo@direktpress.se 

Våra Öppettider:
Receptionen är bemannad måndag-torsdag 8-17, fredag 8-15. Lunchstängt 12-13.
Material kan även lämnas via brevlåda utanför kontoret.

Ledning

Ove Rickardsson
vd, ansvarig utgivare
070-307 50 40/0171-15 31 60
ove.rickardsson@direktpress.se

Redaktionen

Bengt Johansson
Chefredaktör
070-222 75 88
bengt.johansson@direktpress.se

Fredrik Gustafsson
Nyhetschef
070-418 56 44
fredrik.gustafsson@direktpress.se

Daniel Sjöberg
Reporter
070-658 67 04
daniel.sjoberg@direktpress.se

Sälj- och annonsavdelningen

Tina Lindell
Säljare
070-566 62 52
tina.lindell@direktpress.se

Magnus Kruse
Säljare
070-917 94 31
magnus.kruse@direktpress.se

Therese Larsson
Säljare
​070-090 01 97
therese.larsson@direktpress.se

Produktion

Michaela Sättlund
Produktionsansvarig
0171-15 31 54
michaela.sattlund@direktpress.se
 

Hanna Gimséus
Produktion & bilagor
0171-15 31 53
hanna.gimseus@direktpress.se