Kontakta oss!

Mejla oss:

Mejla nyhetstips till soderort@direktpress.se

Mejla insändare till insandare.soderort@direktpress.se

Mejla annonsfrågor till salj.soderort@direktpress.se

Vill du komma i kontakt med en specifik medarbetare? Du når alla enligt principen fornamn.efternamn@direktpress.se

Redaktionen

Emelie Henricson
Tf redaktionschef
073-600 69 06
emelie.henricson@direktpress.se

Henrik Lindstedt
Redaktör
076-200 92 98
henrik.lindstedt@direktpress.se

Alexander Kuronen
Reporter
073-600 69 22
alexander.kuronen@direktpress.se

Sälj- och annonsavdelningen

Bengt Olsson
Försäljning Söderort Farsta/Sköndal
070-839 88 90
bengt.olsson@direktpress.se

Ledning

Gustav Hjalmarson
VD Innerstadspress och Sydost
070-832 17 52
gustav.hjalmarson@direktpress.se

Joakim Fransson
Chefredaktör och Ansvarig utgivare
070-723 22 23
joakim.fransson@direktpress.se