Kontakta oss!

Mejla oss:

Mejla nyhetstips till jarfalladirekt@direktpress.se

Mejla insändare till insandare.norr@direktpress.se

Vill du komma i kontakt med en specifik medarbetare? Du når alla enligt principen fornamn.efternamn@direktpress.se

REDAKTIONEN

Frida Brooke
Tf redaktionschef
070-787 87 30
frida.brooke@direktpress.se

Louise Bornhall
Tf redaktör
073-650 32 87
louise.bornhall@direktpress.se

Jonas Palm
Reporter
073-600 69 29
jonas.palm@direktpress.se

SÄLJ- OCH ANNONSAVDELNINGEN

Mikael Jönsson
mikael.jonsson@direktpress.se
070 - 741 54 94

Magnus Kruse
säljare
magnus.kruse@direktpress.se
070-917 94 31

LEDNING

Ove Rickardsson
Vd
ove.rickardsson@direktpress.se
070-307 50 40

Joakim Fransson
Chefredaktör och Ansvarig utgivare
070-723 22 23
joakim.fransson@direktpress.se

Stockholm Direkt