Kontakta oss!

Besöksadress:

Valhallavägen 184 (inne på gården)
Tel, vxl: 08-545 870 70
Fax: 08-545 870 89

Våra öppettider:

Växeln är bemannad måndag – fredag 09:00 – 16:00, Lunchstängt 12:00 – 13:00

Mejla oss:

Mejla nyhetstips till info@direktpress.se

Mejla insändare till insandare.stockholm@direktpress.se

Mejla annonsfrågor till salj.stockholm@direktpress.se

Vill du komma i kontakt med en specifik medarbetare? Du når alla enligt principen fornamn.efternamn@direktpress.se

Redaktionen

Hampus Jarnlo
Redaktionschef
073-600 69 06
hampus.jarnlo@direktpress.se

Matilda Lundberg
Printchef
073-600 69 17
matilda.lundberg@direktpress.se

Andreas Jennische
Webbchef
073-600 69 20
andreas.jennische@direktpress.se

Michael Toll
Reporter
073-600 69 08
michael.toll@direktpress.se
 

Clarence Frenker 
Reporter
073-600 69 00
clarence.frenker@direktpress.se

Patrik Wirén
Reporter
073-600 69 26
patrik.wiren@direktpress.se

Christoffer Röstlund Jonsson
Reporter
073-600 69 28
christoffer.rostlund@direktpress.se

Elina Lundberg
Reporter (föräldraledig)

 

Sophie Stigfur
Reporter
073-600 69 09
sophie.stigfur@direktpress.se

Per Brandt
Reporter
073-600 69 24
per.brandt@direktpress.se

Eva Tonström
Reporter
073-600 69 23
eva.tonström@direktpress.se

Mimmi Epstein
Reporter
073-600 69 10
mimmi.epstein@direktpress.se

Johann Bernövall
Reporter
073-600 69 22
johann.bernovall@direktpress.se

Sacharias Källdén
Fotograf
073-600 97 95
sacharias.kallden@direktpress.se

Sälj - annonsavdelningen

Ann Winkler
Teamledare sälj
070- 245 01 14
ann.winkler@direktpress.se

Lena Carlsson
Säljare restaurang, resor, nöjen
073-600 69 04
lena.carlsson@direktpress.se

Emil Fagerlund
Säljare
073-567 61 64
emil.fagerlund@direktpress.se

Joakim Lindeborg
Säljare hälsa
073-6006927
joakim.lindeborg@direktpress.se

Ann-Louise Sidkvist
Säljare samhällsinfo
073-600 69 16
ann-louise.sidkvist@direktpress.se 

Ledning

Gustav Hjalmarson
VD
070-832 17 52
gustav.hjalmarson@direktpress.se