Kontakta oss!

Besöksadress:

Valhallavägen 184 (inne på gården)
Tel, vxl: 08-545 870 70
Fax: 08-545 870 89

Våra öppettider:

Växeln är bemannad måndag – fredag 09:00 – 16:00, Lunchstängt 12:00 – 13:00

Mejla oss:

Mejla nyhetstips till info@direktpress.se

Mejla insändare till insandare.stockholm@direktpress.se

Mejla annonsfrågor till salj.stockholm@direktpress.se

Vill du komma i kontakt med en specifik medarbetare? Du når alla enligt principen fornamn.efternamn@direktpress.se

Redaktionen

Hampus Jarnlo
Redaktionschef och stf ansvarig utgivare
073-600 69 06
hampus.jarnlo@direktpress.se

Mimmi Epstein
Reporter
073-600 69 10
mimmi.epstein@direktpress.se

Patrik Wirén
Reporter
073-600 69 26
patrik.wiren@direktpress.se

Per Brandt
Reporter
073-600 69 24
per.brandt@direktpress.se

Sälj

Ann Winkler
Teamledare sälj
070- 245 01 14
ann.winkler@direktpress.se

Emil Fagerlund
Säljare
073-567 61 64
emil.fagerlund
@direktpress.se

Lena Carlsson
Säljare restaurang, resor, nöjen
073-600 69 04
lena.carlsson@direktpress.se

Ann-Louise Sidkvist
Säljare samhällsinfo
073-600 69 16
ann-louise.sidkvist
@direktpress.se 

Joakim Lindeborg
Säljare hälsa
073-6006927
joakim.lindeborg@direktpress.se

Ledning

Gustav Hjalmarson
VD
070-832 17 52
gustav.hjalmarson@direktpress.se