Kontakta oss!

Besöksadress:

Valhallavägen 184 (inne på gården)
Tel, vxl: 08-545 870 70
Fax: 08-545 870 89

Våra Öppettider:

Växeln är bemannad måndag – fredag 09:00 – 16:00, Lunchstängt 12:00 – 13:00

Mejla oss:

Mejla nyhetstips till info@direktpress.se

Mejla insändare till insandare.stockholm@direktpress.se

Mejla annonsfrågor till salj.stockholm@direktpress.se

Vill du komma i kontakt med en specifik medarbetare? Du når alla enligt principen fornamn.efternamn@direktpress.se

Redaktionen

Hampus Jarnlo
Redaktionschef
073-600 69 06
hampus.jarnlo@direktpress.se

 

Christoffer Röstlund Jonsson
Reporter
073-600 69 28
christoffer.rostlund@direktpress.se

Sophie Stigfur
Reporter
073-600 69 09
sophie.stigfur@direktpress.se

Sälj- och annonsavdelningen

Ann Winkler
Försäljningschef
070- 245 01 14
ann.winkler@direktpress.se

Lena Carlsson
Försäljning
073-600 69 04
08-545 873 81
lena.carlsson@direktpress.se

Emil Fagerlund
Försäljning Södermalm
073-567 61 64
emil.fagerlund@direktpress.se

Joakim Lindeborg
Försäljning Vasastan/Norrmalm
073-600 69 27
joakim.lindeborg@direktpress.se

Ann-Louise Sidkvist
Försäljning Östermalm
073-600 69 16
ann-louise.sidkvist@direktpress.se 

Michael Carlsson
Försäljning Kungsholmen
073-600 69 25
michael.carlsson@direktpress.se

Niklas Öfverström
Försäljning Liljeholmen/Hägersten
073-600 69 05
niklas.ofverstrom@direktpress.se

Bengt Olsson
Försäljning Söderort Farsta/Sköndal
070-839 88 90
bengt.olsson@direktpress.se

Björn Edvinsson
Försäljning Söderort Årsta Enskede
073-508 38 15
bjorn.edvinsson@direktpress.se 

Michelle Patriciadotter
Säljkoordinator
08-545 873 88 
michelle.patriciadotter@direktpress.se 

Ledning

Gustav Hjalmarson
VD
070-832 17 52
gustav.hjalmarson@direktpress.se