Kontakta oss!

Mejla oss:

Mejla nyhetstips till info@direktpress.se

Mejla insändare till insandare.stockholm@direktpress.se

Mejla annonsfrågor till salj.stockholm@direktpress.se

Vill du komma i kontakt med en specifik medarbetare? Du når alla enligt principen fornamn.efternamn@direktpress.se

Redaktionen

Hampus Jarnlo
Redaktionschef
073-600 69 06
hampus.jarnlo@direktpress.se

Sophie Stigfur
Reporter
073-600 69 09
sophie.stigfur@direktpress.se

Elina Lundberg

Föräldraledig.

Sälj- och annonsavdelningen

Ann Winkler
Teamledare sälj
070- 245 01 14
ann.winkler@direktpress.se

Emil Fagerlund
Säljare
073-567 61 64
emil.fagerlund
@direktpress.se

Lena Carlsson
Säljare restaurang, resor, nöjen
073-600 69 04
lena.carlsson@direktpress.se

Ann-Louise Sidkvist
Säljare samhällsinfo
073-600 69 16
ann-louise.sidkvist
@direktpress.se 

Joakim Lindeborg
Säljare hälsa
073-6006927
joakim.lindeborg@direktpress.se

Ledning

Patrik Vincent
Vd
070-586 13 08
patrik.vincent@direktpress.se

Helene Claesson
Chefredaktör
073-600 69 14
helene.claesson
@direktpress.se