Kontakta oss!

Mejla oss:

Mejla nyhetstips till redaktion@solnadirekt.se

Mejla insändare till insandare.norr@direktpress.se

Mejla annonsfrågor till:  annonsbokning@direktpress.se

Vill du komma i kontakt med en specifik medarbetare? Du når alla enligt principen fornamn.efternamn@direktpress.se

 

LEDNING

Anna Bansell
VD
073-600 41 69
anna.bansell@direktpress.se

Joakim Fransson
Ansvarig utgivare och chefredaktör
070-723 22 23
joakim.fransson@direktpress.se

Frida Brooke
​Tf redaktionschef
070-787 87 08
frida.brooke@direktpress.se

Evelina Hertz
Redaktör
073-600 69 36
evelina.hertz@direktpress.se

 

REDAKTIONEN

Jonas Månsson
Reporter Solna
070-787 20 73
jonas.mansson@direktpress.se

Jonny Andersson
Reporter Sundbyberg
070-787 08 13  
jonny.andersson@direktpress.se

 

Sälj - och annonsavdelningen

Mathias Sjöström
Mediesäljare
073-600 69 33
mathias.sjostrom@direktpress.se  


Tina Tronestam
Mediesäljare
070-090 01 97
tina.tronestam@direktpress.se
 

Mehdi Heidari 
Mediesäljare 
070-787 87 03 
mehdi.heidari@direktpress.se

Stockholm Direkt