Kontakta oss!

Mejla oss:

Mejla nyhetstips till info@direktpress.se

Mejla insändare till insandare.vasterort@direktpress.se

Mejla annonsfrågor till salj.vasterort@direktpress.se

Vill du komma i kontakt med en specifik medarbetare? Du når alla enligt principen fornamn.efternamn@direktpress.se

Redaktionen

Emelie Henricson
Nyhetschef
073-600 69 30
emelie.henricson@direktpress.se

Evelina Hertz
Tf redaktör
073-600 69 36
evelina.hertz@direktpress.se

Stella Papapanagiotou
Reporter
073-600 54 96
stella.papapanagiotou@direktpress.se

 

Ella Söderberg
Reporter
073-600 69 31
ella.soderberg@direktpress.se

Victor Malmcrona
Reporter
070-091 23 42
victor.malmcrona@direktpress.se

Jonna Claesson
Reporter
Föräldraledig

SÄLJ- OCH ANNONSAVDELNINGEN

Jan Bergström
Mediesäljare: BrommaDirekt
073-600 69 34
jan.bergström@direktpress.se

Tina Tronestam
Säljare
070-090 01 97
tina.tronestam@direktpress.se

LEDNING

Anna Bansell
VD
073-600 41 69
anna.bansell@direktpress.se

Vi är Västerort

    Stockholm Direkt