Kontakta oss!

Mejla oss:

Mejla nyhetstips till info@direktpress.se

Mejla insändare till insandare.vasterort@direktpress.se

Mejla annonsfrågor till salj.vasterort@direktpress.se

Vill du komma i kontakt med en specifik medarbetare? Du når alla enligt principen fornamn.efternamn@direktpress.se

Redaktionen

Emelie Henricson
Nyhetschef
073-600 69 30
emelie.henricson@direktpress.se


 

Stella Papapanagiotou
Reporter
073-600 54 96
stella.papapanagiotou@direktpress.se

 

Evelina Hertz
Reporter
073-600 69 36
evelina.hertz@direktpress.se 

Jonna Claesson
Reporter
073-600 69 31
jonna.claesson@direktpress.se 

SÄLJ- OCH ANNONSAVDELNINGEN

Robert Löfgren
Försäljningschef
072-233 65 20 
robert.lofgren@direktpress.se

 

Jan Bergström
Annonssäljare
073-600 69 34
jan.bergström@direktpress.se

Markus Ulvegren
Annonssäljare
073-600 69 33
markus.ulvegren@direktpress.se

Thomas Hägglund
Annonssäljare
070-497 97 79
thomas.hagglund@direktpress.se

LEDNING

Anna Bansell
VD
073-600 41 69
anna.bansell@direktpress.se