Kontakta oss!

Mejla oss:

Mejla nyhetstips till redaktion@sundbybergdirekt.se

Mejla insändare till insandare.norr@direktpress.se

Mejla annonsfrågor till:  annonsbokning@direktpress.se

Vill du komma i kontakt med en specifik medarbetare? Du når alla enligt principen fornamn.efternamn@direktpress.se

LEDNING

Anna Bansell
VD
073-600 41 69
anna.bansell@direktpress.se

Joakim Fransson
Ansvarig utgivare och chefredaktör
070-723 22 23
joakim.fransson@direktpress.se

Frida Brooke
​Tf redaktionschef
070-787 87 08
frida.brooke@direktpress.se

 

REDAKTIONEN

Jonny Andersson
Reporter Sundbyberg
070-787 08 13  
jonny.andersson@direktpress.se

Jonas Månsson
Reporter Solna
070-787 20 73
jonas.mansson@direktpress.se

 

Sälj - och annonsavdelningen

Mehdi Heidari
Mediesäljare
070-787 87 03
mehdi.heidari@direktpress.se

Tina Tronestam
Mediesäljare
070-090 01 97
tina.tronestam@direktpress.se

 

 

Stockholm Direkt