Kontakta oss!

Besöksadress:

Hägernäsvägen 25, Viggbyholm

Mejla oss:

Mejla nyhetstips till norrort@direktpress.se

Mejla insändare till insandare.norrort@direktpress.se

Mejla annonsfrågor till salj.nordost@direktpress.se

Vill du komma i kontakt med en specifik medarbetare? Du når alla enligt principen fornamn.efternamn@direktpress.se

 

Redaktionen

Emelie Henricson
Nyhetschef
073-600 69 30
emelie.henricson@direktpress.se

Maria Svensson
Reporter Täby
073-982 79 52
maria.svensson@direktpress.se

Hege Hellström
Reporter Danderyd
073-642 72 30
hege.hellström@direktpress.se

Ella Södeberg
Reporter Vallentuna
070-091 23 42
ella.soderberg@direktpress.se

Lisa Halldén
Reporter
073-600 69 39
lisa.hallden@direktpress.se

Sälj - annonsavdelningen

Daniel Lundkvist
Annonssäljare
070-091 29 63
daniel.lundkvist@direktpress.se

Uffe Lindeborg
Annonssäljare
073-600 40 89
uffe.lindeborg@direktpress.se

Efva Danielsson
Annonssäljare
073-600 58 31
efva.danielsson@direktpress.se

LEDNING

Anna Bansell
VD
073-600 41 69
anna.bansell@direktpress.se