Kontakta oss!

Mejla oss:

Mejla nyhetstips till vallentunadirekt@direktpress.se

Mejla insändare till insandare.norr@direktpress.se

Mejla annonsfrågor till annonsbokning@direktpress.se

Vill du komma i kontakt med en specifik medarbetare? Du når alla enligt principen fornamn.efternamn@direktpress.se

 

Redaktionen

Frida Brooke
Tf redaktionschef
070-787 87 30
frida.brooke@direktpress.se

Elinor Karlin
Reporter Vallentuna
073-600 69 39
elinor.karlin@direktpress.se

Bella Franzén
Reporter Danderyd
070-787 87 02
bella.franzen@direktpress.se

Maria Svensson
Reporter Täby
073-982 79 52
maria.svensson@direktpress.se

Sälj - och annonsavdelningen

Jan Bergström
Mediesäljare
073-600 69 34
jan.bergström@direktpress.se

Daniel Lundkvist
Mediesäljare
070-091 29 63
daniel.lundkvist@direktpress.se

Alexander Österberg
Mediesäljare
073-600 40 89
alexander.osterberg@direktpress.se

LEDNING

Anna Bansell
VD
073-600 41 69
anna.bansell@direktpress.se

Joakim Fransson
Chefredaktör och Ansvarig utgivare
070-723 22 23
joakim.fransson@direktpress.se

Stockholm Direkt