Kontakta oss!

Mejla oss:

Mejla nyhetstips till vallingbydirekt@direktpress.se

Mejla insändare till insandare.norr@direktpress.se

Mejla annonsfrågor till salj.vasterort@direktpress.se

Vill du komma i kontakt med en specifik medarbetare? Du når alla enligt principen fornamn.efternamn@direktpress.se

Redaktionen

Emelie Henricson
Redaktionschef
073-600 69 30
emelie.henricson@direktpress.se

Louise Bornhall
Tf redaktör
073-650 32 87
louise.bornhall@direktpress.se

Victor Malmcrona
Reporter Hässelby-Vällingby
070-091 23 42
victor.malmcrona@direktpress.se

Hilma Lundwall
Reporter Spånga
073-600 54 96
hilma.lundwall@direktpress.se

 

Ella Söderberg
Reporter Bromma
073-600 69 31
ella.soderberg@direktpress.se

Jonna Claesson
Reporter
Föräldraledig

SÄLJ- OCH ANNONSAVDELNINGEN

Jan Bergström
Mediesäljare: BrommaDirekt
073-600 69 34
jan.bergström@direktpress.se

Tina Tronestam
Säljare
070-090 01 97
tina.tronestam@direktpress.se

LEDNING

Anna Bansell
VD
073-600 41 69
anna.bansell@direktpress.se