Kontakta oss!

Besöksadress:
Vallhallavägen 184 (inne på gården)
Tel, vxl: 08-545 870 70
Fax: 08-545 870 89
 

Våra Öppettider:
Receptionen är bemannad Måndag-Fredag 8:30-16:30.

Mejla oss:

Mejla nyhetstips till info@direktpress.se

Mejla insändare till insandare.stockholm@direktpress.se

Mejla annonsfrågor till salj.stockholm@direktpress.se

Vill du komma i kontakt med en specifik medarbetare? Du når alla enligt principen fornamn.efternamn@direktpress.se

Redaktionen

Hampus Jarnlo
Redaktionschef och stf ansvarig utgivare
073-600 69 06
hampus.jarnlo@direktpress.se

Johann Bernövall
Reporter Vårt Kungsholmen, Vi i Vasastan, Östermalmsnytt
073-600 69 22
johann.bernovall@direktpress.se 

Mimmi Epstein
Reporter Vårt Kungsholmen, Vi i Vasastan, Östermalmsnytt
073-600 69 10
mimmi.epstein@direktpress.se

Elina Lundberg
Reporter Södermalmsnytt
073-600 69 11
elina.lundberg@direktpress.se

Sälj

Ann Winkler
Teamledare sälj
070- 245 01 14
ann.winkler@direktpress.se

Emil Fagerlund
Säljare
073-567 61 64
emil.fagerlund
@direktpress.se

Lena Carlsson
Säljare restaurang, resor, nöjen
073-600 69 04
lena.carlsson@direktpress.se

Ann-Louise Sidkvist
Säljare samhällsinfo
073-600 69 16
ann-louise.sidkvist
@direktpress.se 

Joakim Lindeborg
Säljare hälsa
073-6006927
joakim.lindeborg@direktpress.se

Ledning

Patrik Vincent
Vd
070-586 13 08
patrik.vincent@direktpress.se