Kontakta oss!

Mejla oss:

Mejla nyhetstips till redaktion@viivasbydirekt.se

Mejla insändare till insandare.norr@direktpress.se

Vill du komma i kontakt med en specifik medarbetare? Du når alla enligt principen fornamn.efternamn@direktpress.se

LEDNING

Anna Bansell
VD
073-600 41 69
anna.bansell@direktpress.se

Joakim Fransson
Ansvarig utgivare och chefredaktör
070-723 22 23
joakim.fransson@direktpress.se

Emelie Henricson
Redaktionschef
073-600 69 30
emelie.henricson@direktpress.se

Frida Gunner Brooke
Redaktör
070-787 87 08
frida.brooke@direktpress.se

 

Redaktionen

Charlotte Arwedsson
Reporter Upplands Väsby
070-787 20 78
charlotte.arwedsson@direktpress.se

Anton Kyhlbäck
Reporter Sollentuna
070-787 87 07
anton.kyhlback@direktpress.se
 

Sälj - och annonsavdelningen

Pelle Audell
Mediesäljare
070-787 20 70
pelle.audell@direktpress.se

Katarina Zander
Mediesäljare
070-787 20 74
katarina.zander@direktpress.se

Jessica Granudd Lyngbrant
Mediesäljare
070-787 87 09
jessica.granudd@direktpress.se

 

 

Stockholm Direkt