Ledning

Jukka Tuurala
VD och chefredaktör
070-78 78 700
jukka.tuurala@direktpress.se

Frida Gunner Brooke
Nyhetschef
070-78 78 708
frida.brooke@direktpress.se

Redaktion

Charlotte Årling
Journalist
070-78 72 075
charlotte.arling@direktpress.se

Pauline Cederblad
Reporter
070-78 78 707
pauline.cederblad@direktpress.se

Jonas Carlsson
Journalist
070-78 78 706
jonas.carlsson@direktpress.se

Anders Ekström
Sportreporter
070-78 78 702
anders.ekstrom@direktpress.se

Anna Wettergård (föräldraledig)
Journalist
070-78 78 704
anna.wettergard@direktpress.se

Sanna Tuurala
Redigerare
070-78 72 076
sanna.tuurala@direktpress.se

Annonsering

Pelle Audell
Säljchef
070-78 72 070
pelle.audell@direktpress.se

Katarina Zander
Mediesäljare
070-78 72 074
katarina.zander@direktpress.se

Jessica Granudd Lyngbrant
Mediesäljare
070-78 78 709
jessica.granudd@direktpress.se

Jennie von Sölder
Mediesäljare Livs
070-787 20 71 
jennie.solder@direktpress.se

 

 

Om kommentarer på denna sajt

Hej! Vad tycker du om det du just läst? Bidra gärna med tankar och synpunkter men tänk på att det bästa sättet att hitta läsare är att hålla sig kort och koncis, med en god ton. Glöm inte att dela alla artiklar du kommenterat – för ännu mer debatt! Här kan du läsa mer om vilka regler som gäller i våra kommentarsfält.

Comments powered by Disqus.